Szamba betonowe Tolkmicko

Instalacja wody oraz ścieków to najważniejsze wyzwanie oczekujące na właściciela własnego domu. Możesz to wykonać ekspresowo, porządnie i sprawnie, zlecając szambo z wykopem naszym ekspertom. Zbiorniki na szambo betonowe to współcześnie najkosztowniejsze, lecz również najrozsądniejsze wyjście. Nasze szamba betonowe wytwarzamy z uwzględnieniem najlepszej jakości produktów. Dzięki temu są odporne na działanie wody, a przez to także szczelne. Szambo wytrzymałe na przeciekanie zagwarantuje wygodę użytkowania bez strachu o wylewanie się ścieków do gruntu, a tym samym – do wód gruntowych. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo w trakcie kopania zbiornika, toteż oferujemy kompleksowe usługi polegające na zrobieniu dołu koparką i ustawieniu tam zbiornika, a później połączenie go. Szambo z montażem to jedna z naszych usług. Skontaktuj się z reprezentantem naszej marki, żeby przekonać się, jakie szambo betonowe będzie najefektywniejsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Tolkmicko

Producent szamb betonowych Tolkmicko

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo z betonu to najkorzystniejsze rozwiązanie na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają drobnoustrojom wsypywanym systematycznie do rur filtrować fragmenty stałe i oczyszczoną wodę przesączać bezpośrednio do ziemi. To rozwiązanie pomaga skierować większość wody do obiegu. Proponujemy również wygodne szamba jednokomorowe, które potrzebują systematycznego wylewania nieczystości, w zależności od tego, jakiej pojemności jest zbiornik, i jak prędko zapełnia się szambo. Ceny naszych produktów są niezwykle ciekawe – zaczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od wielkości zbiornika i obszaru instalacji. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj inwestorzy wybierają uśrednione rozmiary dla wybranej liczby domowników. Żeby jak najrzadziej wylewać zbiornik, warto zainstalować szambo dwukomorowe lub duży zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to wyjście oszczędne i dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe zainstalowane w ziemię pozwalają gromadzić deszczówkę podczas deszczu i trzymać ją na okres upałów. Troszcząc się o środowisko warto zbudować zbiornik z betonu, który będzie służył aż setki lat! Pozwala na ciągły dostęp do wody opadowej i pobieranie jej przy użyciu kranu lub szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to świetny patent na to, aby nawadniać swoje kwiaty darmową wodą lub myć samochód. Zapewniamy najwyższą jakość produktów oraz usług, opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz znajomości realnych potrzeb naszych klientów. Powierz nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji bez problemów!