Szamba betonowe Węgorzewo

Posiadanie domu łączy się z obowiązkiem podłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykopania swojego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu utrudnia przedostawanie się ścieków do gruntu, a wody do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie opróżniać przez profesjonalną firmę wywozową. Należy pamiętać, że wylewanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Najlepszym rozwiązaniem będzie zamówienie wykopania szamba o właściwej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne wsparcie w kwestii dopasowania najkorzystniejszego zbiornika. Zajmujemy się również wyrobem prefabrykatów, dowiezieniem na miejsce, wykopaniem dołu i montażem. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Węgorzewo

Szambo z koparką Węgorzewo

Rozumiemy, że budowa domu to ogromna sprawa. Ciężko jest spośród wielu innowacyjnych produktów wybrać najbardziej odpowiedni. Problematyczna jest również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu własnych środków transportu przywozimy szambo na posesję, koparką wykonujemy dół i umieszczamy tam komorę. Instalacja wymaga do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz szybko przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy wybór w przypadku 4-5-osobowego domu. Przy kupnie zbiornika warto wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczbę domowników, ale także ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie szamba zbudować także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod ziemią podczas kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Dół zrobi nasza koparka, bez konieczności rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę pozwolą na odprowadzanie wód opadowych z rynien budynku i przechowywanie jej w szczelnym zbiorniku. W czasie suchego lata tę deszczówkę używa się do pielęgnowania roślin, które potrzebują wtedy wody do wzrostu. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które można użyć również do czyszczenia samochodu czy chodnika. Zachęcamy do kontaktu – chętnie poradzimy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.