Szamba betonowe Borek Wielkopolski

Wybudowanie domu łączy się z obowiązkiem przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykonania własnego szamba. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu uniemożliwia przesiąkanie zawartości do gruntu, oraz wód gruntowych do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie opróżniać przez specjalistyczną firmę wywozową. Należy pamiętać, że wylewanie ścieków na posesję jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem jest zamówienie budowy szamba o właściwej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne doradztwo w kwestii dopasowania najlepszego zbiornika. Zajmujemy się również produkcją prefabrykatów, dowiezieniem na działkę, wykopaniem dołu i montażem. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Borek Wielkopolski

Szambo z koparką Borek Wielkopolski

Rozumiemy, że budowa domu to spora sprawa. Trudno jest spośród wielu nowoczesnych technologii zakupić najlepszy. Kłopotliwe bywa również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu naszych środków transportu dostarczamy szambo na działkę, koparką wykonujemy wykop i wbudowujemy tam komorę. Montaż trwa do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz szybko przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy wybór w sytuacji 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu szamba należy wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczebność mieszkańców, ale również ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie zbiornika na ścieki zbudować również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod gruntem podczas budowy szamba, okaże się tańszą inwestycją. Wykop zrobi nasza koparka, bez konieczności rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę pozwolą na zbieranie deszczówki z rynien budynku i gromadzenie jej w wodoszczelnym pojemniku. W czasie suchego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do podlewania roślin, które wymagają wówczas wody do wzrostu. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które można użyć także do mycia auta czy kostki. Zapraszamy do kontaktu – chętnie podpowiemy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.