Szamba betonowe Chocz

Posiadanie domu wiąże się z obowiązkiem podłączenia do kanalizacji, lub wykopania swojego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu uniemożliwia przedostawanie się ścieków do gleby, oraz wody do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie opróżniać przez profesjonalną firmę wywozową. Należy wiedzieć, że wypompowywanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Najlepszym wyjściem będzie zlecenie wykopania szamba o właściwej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszego rozwiązania. Trudnimy się również wyrobem komór, transportem na miejsce, wykopaniem dołu i instalacją. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Chocz

Szambo z koparką Chocz

Wiemy, że wybudowanie domu to ogromna presja. Ciężko jest wśród wielu innowacyjnych produktów zakupić najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe jest również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy naszych środków transportu przywozimy szambo na miejsce, koparką wykonujemy wykop i umieszczamy tam komorę. Instalacja trwa do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz szybko przejść do ich robienia. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy wybór w sytuacji 4-5-osobowego domu. Przy zamawianiu szamba należy wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczebność mieszkańców, ale również ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie zbiornika na ścieki zbudować także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod gruntem w trakcie kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Dół wykona nasza koparka, bez konieczności niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę umożliwią zbieranie wód opadowych z rynien budynku i przechowywanie jej w szczelnym zbiorniku. W czasie suchego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do pielęgnowania warzyw, które potrzebują wtedy wody do wzrostu. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać także do czyszczenia samochodu czy kostki. Zapraszamy do rozmowy – chętnie poradzimy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.