Szamba betonowe Dobra

Podłączenie wodociągów i ścieków to główne wyzwanie oczekujące na posiadacza własnego budynku mieszkalnego. Możesz to zrealizować szybko, porządnie i profesjonalnie, powierzając szambo z wykopem naszym specjalistom. Zbiorniki na szambo betonowe to obecnie najkosztowniejsze, ale też najrozsądniejsze wyjście. Nasze szamba betonowe produkujemy z wykorzystaniem światowej jakości materiałów. Dzięki temu mogą być wodoodporne, a przez to także szczelne. Szambo wytrzymałe na pękanie zagwarantuje wygodę korzystania bez strachu o wylewanie się nieczystości do ziemi, a w konsekwencji – do wód gruntowych. Wiemy, jak ważne jest dla inwestora bezpieczeństwo w trakcie instalowania zbiornika, dlatego zapewniamy kompleksowe usługi polegające na wykonaniu dołu koparką i ustawieniu tam zbiornika, a następnie połączenie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych usług. Skonsultuj się z pracownikiem naszej firmy, aby dowiedzieć się, jakie szambo betonowe byłoby najlepsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Dobra

Producent szamb betonowych Dobra

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo betonowe to najlepsze rozwiązanie na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają bakteriom dodawanym systematycznie do sedesu oczyszczać elementy stałe i przefiltrowaną wodę kierować bezpośrednio do gruntu. To rozwiązanie pomaga przywrócić część wody do przyrody. Proponujemy także dyskretne szamba jednokomorowe, które potrzebują systematycznego wylewania ścieków, w zależności od tego, jakiej wielkości jest zbiornik, i jak szybko zapełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są niezwykle niskie – zaczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik zależy od wielkości zbiornika oraz obszaru instalacji. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj inwestorzy kupują uśrednione rozmiary dla wybranej liczby osób w domu. Żeby rzadziej opróżniać szambo, warto wybrać szambo dwukomorowe lub większy zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to wyjście ekonomiczne i dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe wkopane w ziemię pozwalają gromadzić wodę opadową w trakcie ulewy i akumulować ją na czas nieurodzaju. Dbając o środowisko warto zbudować pojemnik z betonu, który będzie funkcjonował nawet setki lat! Pozwala na stały dostęp do deszczówki i pobieranie jej przy użyciu kranu albo węża. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny sposób na to, aby nawadniać swoje rośliny bezkosztową wodą albo myć samochód. Gwarantujemy wysoką jakość wyrobów oraz prac, polegając na długoletnim doświadczeniu oraz znajomości prawdziwych potrzeb naszych nabywców. Powierz nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji swobodnie!