Szamba betonowe Grabów nad Prosną

Instalacja wodociągów oraz kanalizacji to istotne zadanie czekające na posiadacza nowego budynku mieszkalnego. Można to wykonać ekspresowo, porządnie i profesjonalnie, zlecając szambo z wykopem naszym ekspertom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najkosztowniejsze, lecz również najrozsądniejsze wyjście. Nasze szamba betonowe robimy z użyciem najlepszej klasy materiałów. Dzięki temu są wodoodporne, a tym samym także szczelne. Szambo odporne na pękanie zagwarantuje wygodę użytkowania bez strachu o wylewanie się ścieków do ziemi, a w konsekwencji – do wód podziemnych. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo w trakcie kopania zbiornika, toteż zapewniamy pełne prace polegające na wykonaniu dołu koparką i umieszczeniu tam zbiornika, a później połączenie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych usług. Skonsultuj się z przedstawicielem naszej marki, aby dowiedzieć się, które szambo betonowe będzie najefektywniejsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Grabów nad Prosną

Producent szamb betonowych Grabów nad Prosną

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo z betonu to najlepsze rozwiązanie na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają drobnoustrojom wsypywanym systematycznie do kanalizacji oczyszczać części stałe i przefiltrowaną wodę przesączać wprost do gruntu. To wyjście pozwala przywrócić większość wody do obiegu. Proponujemy również specjalne szamba jednokomorowe, które potrzebują regularnego opróżniania ścieków, w zależności od tego, jakiej kubatury jest zbiornik, i jak prędko wypełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są niezwykle niskie – zaczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od wielkości szamba oraz regionu dostawy. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj inwestorzy wybierają uśrednione rozmiary dla konkretnej liczby domowników. Żeby jak najrzadziej wylewać szambo, warto kupić szambo dwukomorowe lub większy pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to wyjście ekonomiczne oraz dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe wmontowane w grunt pozwalają gromadzić deszczówkę podczas deszczu i trzymać ją na czas upałów. Dbając o przyrodę warto zamontować zbiornik z betonu, który będzie funkcjonował nawet kilkaset lat! Pozwala na stały dostęp do wody opadowej i pobieranie jej przy pomocy kurka lub szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to prosty patent na to, aby podlewać swoje rośliny bezkosztową deszczówką albo czyścić samochód. Zapewniamy profesjonalną jakość produktów i usług, polegając na długoletnim doświadczeniu oraz poznaniu prawdziwych potrzeb naszych klientów. Powierz nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji swobodnie!