Szamba betonowe Grodzisk Wielkopolski

Wybudowanie domu łączy się z koniecznością przyłączenia do kanalizacji, bądź wykonania swojego szamba. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu uniemożliwia przesiąkanie zawartości do gruntu, oraz wody do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie opróżniać przez profesjonalną firmę wywozową. Należy wiedzieć, że wylewanie nieczystości na posesję jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem jest zamówienie budowy szamba o prawidłowej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne wsparcie w kwestii wyboru najlepszego rozwiązania. Zajmujemy się również wyrobem komór, dowiezieniem na działkę, wykopaniem dołu i montażem. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Grodzisk Wielkopolski

Szambo z koparką Grodzisk Wielkopolski

Wiemy, że budowa domu to ogromna sprawa. Ciężko jest wśród wielu innowacyjnych produktów wybrać najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe bywa również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu naszych środków transportu przywozimy zbiornik na miejsce, koparką robimy dół i umieszczamy tam komorę. Instalacja wymaga do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz szybko przejść do ich robienia. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy wybór w przypadku 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu szamba należy wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczebność domowników, ale także ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie zbiornika na ścieki zbudować również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod ziemią podczas kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Dół zrobi nasza koparka, bez konieczności rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę pozwolą na zbieranie deszczówki z rynien budynku i gromadzenie jej w wodoszczelnym zbiorniku. W czasie suchego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do podlewania roślin, które wymagają wtedy wody do wzrostu. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać również do czyszczenia auta czy kostki. Zachęcamy do rozmowy – chętnie podpowiemy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.