Szamba betonowe Jastrowie

Podłączenie wody i kanalizacji to istotne wyzwanie czekające na właściciela nowego budynku mieszkalnego. Można to zrealizować szybko, porządnie i profesjonalnie, zlecając szambo z wykopem firmowym ekspertom. Zbiorniki na szambo betonowe to obecnie najdroższe, lecz również najtrwalsze wyjście. Nasze szamba betonowe robimy z użyciem najlepszej klasy produktów. Dzięki temu są odporne na działanie wody, a przez to także szczelne. Szambo odporne na uszkodzenia zagwarantuje komfort użytkowania bez obaw o przedostawanie się ścieków do ziemi, a tym samym – do wód gruntowych. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo podczas kopania szamba, toteż zapewniamy pełne prace polegające na zrobieniu dołu koparką i ustawieniu tam szamba, a później zainstalowanie go. Szambo z montażem to jedna z naszych usług. Skontaktuj się z przedstawicielem naszej firmy, aby upewnić się, jakie szambo betonowe byłoby najefektywniejsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Jastrowie

Producent szamb betonowych Jastrowie

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo betonowe to najlepsze wyjście na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają bakteriom wsypywanym systematycznie do kanalizacji oczyszczać elementy stałe i przefiltrowaną wodę przesączać wprost do gruntu. To wyjście pozwala skierować część wody do środowiska. Proponujemy także dyskretne szamba jednokomorowe, które potrzebują systematycznego wylewania ścieków, zależnie od tego, jakiej wielkości jest zbiornik, oraz jak szybko zapełnia się szambo. Ceny naszych produktów są niezwykle atrakcyjne – rozpoczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik zależy od wielkości szamba i regionu instalacji. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj inwestorzy wybierają uśrednione rozmiary dla konkretnej liczby osób w domu. Aby jak najrzadziej wylewać zbiornik, warto zainstalować szambo dwukomorowe lub większy pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to wyjście ekonomiczne i dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe wkopane w ziemię pozwalają zbierać deszczówkę w trakcie ulewy i trzymać ją na okres upałów. Dbając o przyrodę najlepiej zamontować pojemnik betonowy, który będzie służył nawet setki lat! Pozwala na stały dostęp do wody opadowej i pobieranie jej przy użyciu kurka albo szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to prosty sposób na to, aby nawadniać swoje rośliny darmową deszczówką albo czyścić auto. Zapewniamy profesjonalną jakość produktów oraz usług, opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz poznaniu faktycznych potrzeb naszych nabywców. Powierz nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji bez problemów!