Szamba betonowe Jutrosin

Podłączenie wody oraz ścieków to główne zadanie czekające na właściciela własnego budynku mieszkalnego. Można to wykonać szybko, porządnie i profesjonalnie, powierzając szambo z wykopem firmowym fachowcom. Zbiorniki na szambo z betonu to współcześnie najkosztowniejsze, lecz również najtrwalsze wyjście. Nasze szamba betonowe robimy z uwzględnieniem światowej klasy materiałów. Dzięki temu mogą być odporne na działanie wody, a przez to również szczelne. Szambo wytrzymałe na uszkodzenia zagwarantuje wygodę korzystania bez strachu o przedostawanie się ścieków do ziemi, a tym samym – do wód gruntowych. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo w trakcie kopania zbiornika, toteż oferujemy pełne prace polegające na wykonaniu dołu koparką i umieszczeniu tam zbiornika, a następnie zainstalowanie go. Szambo z montażem to jedna z naszych ofert. Skontaktuj się z pracownikiem naszej firmy, żeby upewnić się, które szambo betonowe byłoby najlepsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Jutrosin

Producent szamb betonowych Jutrosin

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo z betonu to najlepsze wyjście na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają bakteriom wsypywanym regularnie do kanalizacji oczyszczać części stałe i przefiltrowaną wodę przesączać bezpośrednio do ziemi. To rozwiązanie pomaga przywrócić większość wody do obiegu. Proponujemy również wygodne szamba jednokomorowe, które wymagają systematycznego wylewania nieczystości, zależnie od tego, jakiej kubatury jest zbiornik, oraz jak szybko wypełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są bardzo atrakcyjne – zaczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik zależy od rozmiaru zbiornika oraz obszaru montażu. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej inwestorzy wybierają optymalne rozmiary dla wybranej liczby domowników. Żeby jak najrzadziej wylewać zbiornik, warto kupić szambo dwukomorowe lub duży pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie oszczędne oraz dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe zainstalowane w grunt pomagają zbierać deszczówkę podczas ulewy i trzymać ją na czas suszy. Dbając o przyrodę najlepiej zamontować pojemnik betonowy, który będzie działał aż setki lat! Umożliwia stały dostęp do wody opadowej i pobieranie jej przy pomocy kurka albo szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to świetny sposób na to, żeby podlewać własne warzywa darmową deszczówką lub myć samochód. Zapewniamy wysoką jakość wyrobów i usług, polegając na wieloletnim doświadczeniu oraz poznaniu prawdziwych potrzeb naszych klientów. Powierz nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji bez problemów!