Szamba betonowe Kępno

Podłączenie wody oraz ścieków to główne zadanie oczekujące na posiadacza własnego domu. Można to zrealizować ekspresowo, porządnie i profesjonalnie, powierzając szambo z wykopem naszym ekspertom. Zbiorniki na szambo betonowe to obecnie najdroższe, ale również najrozsądniejsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe robimy z wykorzystaniem światowej klasy surowców. Dzięki temu są odporne na działanie wody, a przez to także szczelne. Szambo odporne na uszkodzenia zapewni komfort użytkowania bez strachu o wylewanie się nieczystości do gruntu, a w konsekwencji – do wód gruntowych. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie bezpieczeństwo podczas instalowania szamba, toteż zapewniamy kompleksowe prace bazujące na zrobieniu wykopu koparką i ustawieniu tam szamba, a następnie zainstalowanie go. Szambo z montażem to jedna z naszych ofert. Skonsultuj się z reprezentantem naszej marki, żeby dowiedzieć się, jakie szambo betonowe będzie najefektywniejsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Kępno

Producent szamb betonowych Kępno

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo z betonu to najkorzystniejsze rozwiązanie na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają bakteriom dodawanym systematycznie do sedesu filtrować fragmenty stałe i przefiltrowaną wodę kierować wprost do ziemi. To wyjście pozwala przywrócić część wody do przyrody. Proponujemy także wygodne szamba jednokomorowe, które wymagają systematycznego opróżniania nieczystości, w zależności od tego, jakiej pojemności jest pojemnik, i jak szybko zapełnia się szambo. Ceny naszych produktów są niezwykle atrakcyjne – zaczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik zależy od rozmiaru szamba i regionu dostawy. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj inwestorzy wybierają optymalne rozmiary dla konkretnej liczby domowników. Aby jak najrzadziej wylewać szambo, warto zainstalować szambo dwukomorowe lub duży pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to wyjście ekonomiczne oraz ekologiczne. Zbiorniki betonowe wmontowane w ziemię pozwalają zbierać wodę opadową podczas deszczu i akumulować ją na czas upałów. Troszcząc się o środowisko warto zamontować zbiornik z betonu, który będzie działał aż kilkaset lat! Pozwala na ciągły dostęp do deszczówki i czerpanie jej przy pomocy kranu lub węża. Nasze tanie zbiorniki to świetny sposób na to, żeby podlewać własne kwiaty darmową deszczówką albo myć auto. Zapewniamy najwyższą jakość produktów oraz prac, polegając na długoletnim doświadczeniu oraz znajomości faktycznych potrzeb naszych nabywców. Zleć nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji swobodnie!