Szamba betonowe Kleczew

Posiadanie domu wiąże się z obowiązkiem przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykonania swojego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu utrudnia przedostawanie się zawartości do gleby, a wody do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie opróżniać przez profesjonalną firmę wywozową. Trzeba wiedzieć, że wylewanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie zlecenie budowy szamba o prawidłowej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne doradztwo w kwestii dopasowania najlepszego rozwiązania. Zajmujemy się także produkcją prefabrykatów, dowiezieniem na miejsce, wykopami i instalacją. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Kleczew

Szambo z koparką Kleczew

Rozumiemy, że budowa domu to spora presja. Trudno jest spośród mnóstwa innowacyjnych technologii zakupić najlepszy. Kłopotliwe jest również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy własnych maszyn dostarczamy szambo na posesję, koparką wykonujemy wykop i umieszczamy tam szambo. Montaż wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz prędzej przejść do ich wykonania. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy produkt w sytuacji 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu zbiornika warto wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczbę mieszkańców, lecz również ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie zbiornika na ścieki zbudować także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod ziemią podczas kopania szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Dół wykona nasza koparka, bez konieczności niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę umożliwią odprowadzanie deszczówki z orynnowania domu i przechowywanie jej w wodoszczelnym pojemniku. W czasie suchego lata tę deszczówkę używa się do podlewania roślin, które wymagają wówczas wody do wzrostu. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać także do mycia auta czy chodnika. Zachęcamy do rozmowy – z przyjemnością poradzimy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.