Szamba betonowe Koło

Podłączenie wody oraz kanalizacji to najważniejsze wyzwanie czekające na właściciela nowego domu. Możesz to wykonać szybko, porządnie i sprawnie, zlecając szambo z wykopem firmowym ekspertom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najkosztowniejsze, lecz również najrozsądniejsze wyjście. Nasze szamba betonowe produkujemy z wykorzystaniem światowej jakości materiałów. Dzięki temu są wodoodporne, a tym samym także szczelne. Szambo wytrzymałe na przeciekanie zagwarantuje wygodę użytkowania bez strachu o wylewanie się nieczystości do gruntu, a tym samym – do wód podziemnych. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie bezpieczeństwo w trakcie kopania szamba, dlatego zapewniamy kompleksowe prace polegające na zrobieniu dołu koparką i umieszczeniu tam zbiornika, a następnie połączenie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych ofert. Skonsultuj się z przedstawicielem naszej firmy, żeby przekonać się, które szambo betonowe byłoby najefektywniejsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Koło

Producent szamb betonowych Koło

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo z betonu to najlepsze rozwiązanie na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają drobnoustrojom wsypywanym regularnie do sedesu oczyszczać elementy stałe i oczyszczoną wodę przesączać wprost do gruntu. To wyjście pomaga przywrócić większość wody do środowiska. Polecamy również specjalne szamba jednokomorowe, które potrzebują regularnego wylewania nieczystości, zależnie od tego, jakiej wielkości jest zbiornik, i jak prędko wypełnia się szambo. Ceny naszych produktów są bardzo niskie – zaczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik zależy od pojemności szamba i obszaru instalacji. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj klienci wybierają optymalne rozmiary dla wybranej liczby osób w domu. Żeby jak najrzadziej wylewać zbiornik, warto zainstalować szambo dwukomorowe lub duży zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to wyjście oszczędne i ekologiczne. Zbiorniki betonowe wkopane w ziemię pomagają zbierać deszczówkę podczas deszczu i akumulować ją na czas suszy. Dbając o środowisko warto zamontować pojemnik z betonu, który będzie służył nawet setki lat! Pozwala na stały dostęp do wody opadowej i pobieranie jej przy użyciu kranu lub węża. Nasze tanie zbiorniki to prosty patent na to, żeby nawadniać własne warzywa darmową wodą albo myć auto. Zapewniamy profesjonalną jakość produktów oraz usług, polegając na długoletnim doświadczeniu oraz znajomości realnych potrzeb naszych klientów. Zleć nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji swobodnie!