Szamba betonowe Kórnik

Instalacja wodociągów oraz ścieków to najważniejsze wyzwanie oczekujące na właściciela nowego domu. Można to zrealizować ekspresowo, porządnie i sprawnie, powierzając szambo z wykopem firmowym fachowcom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najkosztowniejsze, lecz też najrozsądniejsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe produkujemy z użyciem najlepszej jakości produktów. Dzięki temu mogą być wodoodporne, a tym samym także szczelne. Szambo odporne na uszkodzenia zapewni wygodę użytkowania bez strachu o przedostawanie się ścieków do gruntu, a w konsekwencji – do wód podziemnych. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo podczas instalowania szamba, dlatego zapewniamy pełne usługi polegające na wykonaniu dołu koparką i ustawieniu tam szamba, a później połączenie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych ofert. Skontaktuj się z pracownikiem naszej firmy, aby dowiedzieć się, które szambo betonowe będzie najefektywniejsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Kórnik

Producent szamb betonowych Kórnik

Upewnij się, że zbiorniki na szambo z betonu to najlepsze rozwiązanie na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają bakteriom dodawanym regularnie do sedesu filtrować fragmenty stałe i oczyszczoną wodę przesączać wprost do gruntu. To wyjście pozwala skierować większość wody do środowiska. Proponujemy również dyskretne szamba jednokomorowe, które potrzebują systematycznego wylewania ścieków, w zależności od tego, jakiej kubatury jest zbiornik, oraz jak szybko zapełnia się szambo. Ceny naszych produktów są niezwykle atrakcyjne – zaczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik zależy od pojemności szamba oraz regionu dostawy. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej inwestorzy wybierają optymalne rozmiary dla konkretnej liczby osób w domu. Żeby rzadziej opróżniać zbiornik, warto wybrać szambo dwukomorowe lub duży zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie ekonomiczne oraz ekologiczne. Zbiorniki betonowe wmontowane w ziemię pozwalają gromadzić deszczówkę w trakcie deszczu i akumulować ją na czas suszy. Dbając o środowisko warto zbudować pojemnik z betonu, który będzie funkcjonował nawet setki lat! Umożliwia ciągły dostęp do wody opadowej i pobieranie jej przy użyciu kranu lub szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to świetny patent na to, aby podlewać własne rośliny bezkosztową wodą albo czyścić samochód. Zapewniamy wysoką jakość wyrobów oraz prac, opierając się na długoletnim doświadczeniu oraz znajomości prawdziwych potrzeb naszych nabywców. Powierz nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji bez problemów!