Szamba betonowe Kościan

Instalacja wodociągów oraz ścieków to istotne wyzwanie oczekujące na właściciela własnego budynku mieszkalnego. Można to wykonać ekspresowo, solidnie i profesjonalnie, powierzając szambo z wykopem firmowym specjalistom. Zbiorniki na szambo z betonu to współcześnie najkosztowniejsze, ale też najtrwalsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe wytwarzamy z wykorzystaniem światowej klasy surowców. Dzięki temu mogą być odporne na działanie wody, a przez to również szczelne. Szambo odporne na uszkodzenia zapewni komfort użytkowania bez obaw o przedostawanie się ścieków do ziemi, a tym samym – do wód gruntowych. Rozumiemy, jak istotne jest dla inwestora bezpieczeństwo podczas instalowania zbiornika, dlatego oferujemy pełne usługi bazujące na wykonaniu dołu koparką i umieszczeniu tam zbiornika, a następnie połączenie go. Szambo z montażem to jedna z naszych ofert. Skontaktuj się z reprezentantem naszej marki, żeby upewnić się, jakie szambo betonowe byłoby najlepsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Kościan

Producent szamb betonowych Kościan

Upewnij się, że zbiorniki na szambo betonowe to najlepsze rozwiązanie na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają drobnoustrojom dodawanym regularnie do kanalizacji oczyszczać części stałe i oczyszczoną wodę kierować bezpośrednio do ziemi. To rozwiązanie pomaga skierować część wody do przyrody. Proponujemy również specjalne szamba jednokomorowe, które wymagają regularnego wylewania ścieków, zależnie od tego, jakiej wielkości jest pojemnik, oraz jak prędko zapełnia się szambo. Ceny naszych produktów są niezwykle niskie – rozpoczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik zależy od wielkości zbiornika i obszaru instalacji. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj klienci wybierają uśrednione rozmiary dla konkretnej liczby domowników. Aby rzadziej wylewać zbiornik, warto zainstalować szambo dwukomorowe lub duży zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to wyjście ekonomiczne oraz ekologiczne. Zbiorniki betonowe zainstalowane w ziemię pomagają zbierać deszczówkę w trakcie ulewy i akumulować ją na czas nieurodzaju. Dbając o środowisko warto zbudować pojemnik z betonu, który będzie funkcjonował aż kilkaset lat! Pozwala na ciągły dostęp do wody opadowej i czerpanie jej przy pomocy kranu albo węża. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny patent na to, aby podlewać swoje warzywa darmową wodą lub myć samochód. Gwarantujemy najwyższą jakość wyrobów oraz prac, polegając na wieloletnim doświadczeniu oraz poznaniu prawdziwych potrzeb naszych klientów. Powierz nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji swobodnie!