Szamba betonowe Krajenka

Podłączenie wodociągów i kanalizacji to główne zadanie czekające na właściciela nowego budynku mieszkalnego. Można to zrealizować ekspresowo, solidnie i profesjonalnie, powierzając szambo z wykopem naszym ekspertom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najdroższe, lecz też najtrwalsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe wytwarzamy z uwzględnieniem najlepszej jakości materiałów. Dzięki temu są odporne na działanie wody, a tym samym także szczelne. Szambo odporne na uszkodzenia zagwarantuje swobodę użytkowania bez obaw o wylewanie się ścieków do gruntu, a w konsekwencji – do wód podziemnych. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo podczas instalowania zbiornika, dlatego oferujemy pełne usługi bazujące na zrobieniu wykopu koparką i ustawieniu tam zbiornika, a następnie połączenie go. Szambo z montażem to jedna z naszych ofert. Skontaktuj się z pracownikiem naszej firmy, aby upewnić się, jakie szambo betonowe będzie najefektywniejsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Krajenka

Producent szamb betonowych Krajenka

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo betonowe to najlepsze rozwiązanie na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają bakteriom dodawanym regularnie do kanalizacji filtrować elementy stałe i oczyszczoną wodę kierować bezpośrednio do ziemi. To rozwiązanie pozwala skierować większość wody do obiegu. Polecamy również wygodne szamba jednokomorowe, które potrzebują regularnego wylewania nieczystości, zależnie od tego, jakiej kubatury jest pojemnik, oraz jak szybko wypełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są bardzo niskie – zaczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik zależy od rozmiaru zbiornika oraz regionu montażu. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej klienci wybierają uśrednione pojemności dla konkretnej liczby osób w domu. Aby rzadziej opróżniać zbiornik, warto wybrać szambo dwukomorowe lub duży zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to wyjście oszczędne oraz ekologiczne. Zbiorniki betonowe wmontowane w ziemię pozwalają zbierać deszczówkę w trakcie deszczu i trzymać ją na okres suszy. Troszcząc się o środowisko najlepiej zbudować pojemnik betonowy, który będzie działał aż setki lat! Pozwala na ciągły dostęp do deszczówki i czerpanie jej przy użyciu kranu albo węża. Nasze tanie zbiorniki to świetny sposób na to, żeby nawadniać swoje kwiaty bezkosztową wodą lub czyścić samochód. Zapewniamy najwyższą jakość produktów i prac, polegając na długoletnim doświadczeniu oraz poznaniu realnych potrzeb naszych klientów. Powierz nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji swobodnie!