Szamba betonowe Krobia

Podłączenie wodociągów oraz ścieków to główne wyzwanie czekające na posiadacza własnego domu. Można to zrealizować ekspresowo, solidnie i sprawnie, powierzając szambo z wykopem firmowym specjalistom. Zbiorniki na szambo betonowe to obecnie najdroższe, ale też najtrwalsze wyjście. Nasze szamba betonowe wytwarzamy z wykorzystaniem światowej jakości produktów. Dzięki temu są wodoodporne, a przez to także szczelne. Szambo wytrzymałe na uszkodzenia zapewni wygodę korzystania bez strachu o wylewanie się nieczystości do gruntu, a w konsekwencji – do wód podziemnych. Wiemy, jak istotne jest dla inwestora bezpieczeństwo w trakcie kopania szamba, dlatego zapewniamy kompleksowe usługi bazujące na zrobieniu wykopu koparką i ustawieniu tam szamba, a następnie połączenie go. Szambo z montażem to jedna z naszych ofert. Skonsultuj się z reprezentantem naszej firmy, aby dowiedzieć się, jakie szambo betonowe byłoby najlepsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Krobia

Producent szamb betonowych Krobia

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo betonowe to najkorzystniejsze rozwiązanie na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają drobnoustrojom dodawanym regularnie do rur filtrować elementy stałe i przefiltrowaną wodę przesączać bezpośrednio do ziemi. To rozwiązanie pozwala przywrócić większość wody do obiegu. Proponujemy również wygodne szamba jednokomorowe, które wymagają systematycznego wylewania ścieków, w zależności od tego, jakiej wielkości jest zbiornik, oraz jak prędko zapełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są bardzo atrakcyjne – zaczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik zależy od pojemności szamba oraz obszaru instalacji. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj klienci wybierają uśrednione rozmiary dla konkretnej liczby osób w domu. Żeby rzadziej wylewać zbiornik, warto kupić szambo dwukomorowe lub duży pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie ekonomiczne i dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe zainstalowane w ziemię pomagają zbierać wodę opadową podczas ulewy i akumulować ją na czas suszy. Troszcząc się o przyrodę warto zamontować pojemnik z betonu, który będzie działał nawet setki lat! Umożliwia stały dostęp do deszczówki i czerpanie jej przy użyciu kranu lub szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to świetny patent na to, aby nawadniać swoje rośliny darmową deszczówką albo czyścić samochód. Zapewniamy wysoką jakość produktów i usług, polegając na długoletnim doświadczeniu oraz poznaniu realnych potrzeb naszych klientów. Zleć nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji swobodnie!