Szamba betonowe Krzywiń

Podłączenie wody oraz ścieków to najważniejsze zadanie czekające na posiadacza własnego domu. Można to wykonać szybko, porządnie i profesjonalnie, powierzając szambo z wykopem firmowym specjalistom. Zbiorniki na szambo betonowe to obecnie najdroższe, lecz również najtrwalsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe robimy z uwzględnieniem najlepszej klasy materiałów. Dzięki temu są odporne na działanie wody, a przez to również szczelne. Szambo wytrzymałe na pękanie zagwarantuje komfort użytkowania bez strachu o wylewanie się ścieków do ziemi, a w konsekwencji – do wód gruntowych. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo podczas instalowania szamba, toteż oferujemy pełne usługi bazujące na wykonaniu wykopu koparką i umieszczeniu tam szamba, a następnie zainstalowanie go. Szambo z montażem to jedna z naszych ofert. Skontaktuj się z przedstawicielem naszej marki, aby przekonać się, jakie szambo betonowe będzie najefektywniejsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Krzywiń

Producent szamb betonowych Krzywiń

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo betonowe to najlepsze rozwiązanie na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają drobnoustrojom dodawanym regularnie do kanalizacji filtrować elementy stałe i przefiltrowaną wodę kierować wprost do ziemi. To rozwiązanie pozwala przywrócić większość wody do przyrody. Polecamy również dyskretne szamba jednokomorowe, które wymagają regularnego wylewania ścieków, zależnie od tego, jakiej kubatury jest pojemnik, i jak szybko wypełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są bardzo niskie – rozpoczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od wielkości szamba i obszaru montażu. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj inwestorzy wybierają uśrednione pojemności dla wybranej liczby osób w domu. Żeby jak najrzadziej opróżniać szambo, warto wybrać szambo dwukomorowe lub większy pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie ekonomiczne oraz ekologiczne. Zbiorniki betonowe wmontowane w ziemię pomagają zbierać wodę opadową podczas deszczu i akumulować ją na czas suszy. Troszcząc się o przyrodę najlepiej zamontować zbiornik z betonu, który będzie działał aż kilkaset lat! Pozwala na stały dostęp do deszczówki i czerpanie jej przy użyciu kurka lub węża. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny sposób na to, żeby podlewać własne warzywa darmową deszczówką lub czyścić auto. Gwarantujemy profesjonalną jakość produktów oraz usług, polegając na wieloletnim doświadczeniu oraz poznaniu realnych potrzeb naszych klientów. Zleć nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji swobodnie!