Szamba betonowe Krzyż Wielkopolski

Wybudowanie domu łączy się z koniecznością przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykopania własnego zbiornika bezodpływowego. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu uniemożliwia przedostawanie się ścieków do gruntu, a wód gruntowych do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie opróżniać przez profesjonalną firmę wywozową. Trzeba pamiętać, że wypompowywanie nieczystości na posesję jest zagrożone grzywną. Najlepszym rozwiązaniem będzie zamówienie budowy szamba o prawidłowej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne doradztwo w kwestii wyboru najlepszego rozwiązania. Trudnimy się także produkcją prefabrykatów, dowiezieniem na miejsce, wykopami i montażem. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Krzyż Wielkopolski

Szambo z koparką Krzyż Wielkopolski

Wiemy, że wybudowanie domu to ogromna sprawa. Ciężko jest wśród mnóstwa innowacyjnych technologii zakupić najbardziej odpowiedni. Problematyczna jest również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy naszych środków transportu dostarczamy szambo na działkę, koparką wykonujemy dół i wbudowujemy tam szambo. Montaż wymaga do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz szybko przystąpić do ich robienia. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej klienci kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy wybór w przypadku 4-5-osobowego domu. Przy zamawianiu szamba należy wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczbę domowników, lecz również planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie szamba zbudować również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod gruntem podczas budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Dół wykona nasza koparka, bez potrzeby niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę pozwolą na odprowadzanie deszczówki z rynien budynku i przechowywanie jej w szczelnym pojemniku. Podczas upalnego lata tę wodę używa się do podlewania roślin, które wymagają wtedy wody do wegetacji. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać także do czyszczenia samochodu czy kostki. Zachęcamy do rozmowy – chętnie podpowiemy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.