Szamba betonowe Łobżenica

Postawienie domu łączy się z koniecznością przyłączenia do kanalizacji, bądź wykonania swojego szamba. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu utrudnia przedostawanie się zawartości do gruntu, a wód gruntowych do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie opróżniać przez specjalistyczną firmę wywozową. Należy pamiętać, że wypompowywanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem jest zlecenie budowy szamba o prawidłowej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne doradztwo w zakresie dopasowania najkorzystniejszego zbiornika. Zajmujemy się również wyrobem prefabrykatów, transportem na działkę, wykopami i instalacją. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Łobżenica

Szambo z koparką Łobżenica

Rozumiemy, że wybudowanie domu to ogromna presja. Ciężko jest wśród mnóstwa innowacyjnych technologii wybrać najbardziej odpowiedni. Problematyczna jest również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu naszych środków transportu dostarczamy zbiornik na miejsce, koparką robimy dół i umieszczamy tam komorę. Montaż trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz prędzej przejść do ich wykonania. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy produkt w przypadku 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu szamba warto wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczebność mieszkańców, lecz także ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie zbiornika na ścieki zbudować także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod ziemią podczas budowy szamba, okaże się tańszą inwestycją. Wykop wykona nasza koparka, bez konieczności rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę pozwolą na zbieranie deszczówki z orynnowania budynku i gromadzenie jej w szczelnym pojemniku. Podczas suchego lata tę wodę używa się do podlewania kwiatów, które potrzebują wówczas wody do wegetacji. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które możesz użyć także do mycia auta czy chodnika. Zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością podpowiemy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.