Szamba betonowe Luboń

Postawienie domu łączy się z koniecznością przyłączenia do kanalizacji, bądź wykonania własnego zbiornika bezodpływowego. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu utrudnia przesiąkanie zawartości do gruntu, oraz wód gruntowych do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie wypompowywać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Trzeba pamiętać, że wypompowywanie ścieków na posesję jest zagrożone grzywną. Najlepszym wyjściem jest zamówienie wykopania szamba o właściwej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne doradztwo w kwestii dopasowania najlepszego rozwiązania. Trudnimy się także wyrobem komór, dowiezieniem na miejsce, wykopami i montażem. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Luboń

Szambo z koparką Luboń

Rozumiemy, że budowa domu to spora presja. Ciężko jest wśród wielu innowacyjnych technologii wybrać najbardziej odpowiedni. Problematyczna jest również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu naszych środków transportu przywozimy zbiornik na miejsce, koparką robimy wykop i wbudowujemy tam szambo. Instalacja trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz szybko przystąpić do ich robienia. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy wybór w przypadku kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu zbiornika należy wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczebność mieszkańców, ale także planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie zbiornika na ścieki zakupić także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod gruntem podczas budowy szamba, okaże się tańszą inwestycją. Wykop zrobi nasza koparka, bez konieczności rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę pozwolą na zbieranie deszczówki z rynien budynku i przechowywanie jej w wodoszczelnym zbiorniku. W czasie upalnego lata tę wodę używa się do pielęgnowania roślin, które wymagają wtedy wody do wegetacji. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które można użyć również do czyszczenia samochodu czy chodnika. Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością podpowiemy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.