Szamba betonowe Międzychód

Postawienie domu wiąże się z obowiązkiem podłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykonania własnego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu utrudnia przedostawanie się ścieków do gleby, oraz wód gruntowych do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie wypompowywać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Należy wiedzieć, że wypompowywanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Najlepszym rozwiązaniem będzie zlecenie budowy szamba o prawidłowej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne doradztwo w zakresie dopasowania najkorzystniejszego zbiornika. Zajmujemy się również produkcją prefabrykatów, transportem na miejsce, wykopami i montażem. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Międzychód

Szambo z koparką Międzychód

Wiemy, że wybudowanie domu to spora sprawa. Ciężko jest spośród mnóstwa innowacyjnych produktów wybrać najlepszy. Problematyczna bywa również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu naszych środków transportu przywozimy szambo na posesję, koparką wykonujemy dół i umieszczamy tam szambo. Instalacja trwa do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz prędzej przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej klienci kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy produkt w sytuacji kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu szamba warto wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczebność mieszkańców, ale również ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie szamba zbudować także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod ziemią w trakcie kopania szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Dół zrobi nasza koparka, bez konieczności rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę umożliwią odprowadzanie deszczówki z orynnowania domu i przechowywanie jej w wodoszczelnym pojemniku. Podczas upalnego lata tę wodę używa się do podlewania roślin, które wymagają wówczas wody do wegetacji. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które można wykorzystać również do mycia auta czy chodnika. Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością poradzimy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.