Szamba betonowe Miejska Górka

Postawienie domu łączy się z koniecznością przyłączenia do kanalizacji, lub wykonania własnego zbiornika bezodpływowego. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu uniemożliwia przedostawanie się ścieków do gruntu, oraz wody do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie wypompowywać przez specjalistyczną firmę wywozową. Trzeba wiedzieć, że wylewanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem jest zlecenie budowy szamba o prawidłowej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne wsparcie w kwestii dopasowania najkorzystniejszego rozwiązania. Trudnimy się również wyrobem komór, dowiezieniem na działkę, wykopaniem dołu i montażem. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Miejska Górka

Szambo z koparką Miejska Górka

Rozumiemy, że budowa domu to ogromna sprawa. Trudno jest wśród wielu nowoczesnych technologii zakupić najlepszy. Kłopotliwe jest również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy własnych środków transportu dostarczamy zbiornik na działkę, koparką wykonujemy wykop i wbudowujemy tam szambo. Instalacja wymaga do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz szybko przejść do ich robienia. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy produkt w przypadku 4-5-osobowego domu. Przy zamawianiu szamba warto wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczbę domowników, ale także ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie zbiornika na ścieki zbudować także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod ziemią podczas kopania szamba, okaże się tańszą inwestycją. Dół wykona nasza koparka, bez potrzeby niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę umożliwią odprowadzanie wód opadowych z orynnowania domu i przechowywanie jej w szczelnym zbiorniku. Podczas upalnego lata tę wodę wykorzystuje się do pielęgnowania warzyw, które wymagają wówczas wody do wegetacji. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które możesz użyć również do czyszczenia samochodu czy kostki. Zapraszamy do rozmowy – z przyjemnością poradzimy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.