Szamba betonowe Mikstat

Wybudowanie domu wiąże się z obowiązkiem podłączenia do kanalizacji, bądź wykopania własnego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu uniemożliwia przedostawanie się ścieków do gleby, a wody do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie wypompowywać przez profesjonalną firmę wywozową. Trzeba wiedzieć, że wylewanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Najlepszym rozwiązaniem będzie zamówienie budowy zbiornika o prawidłowej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne wsparcie w kwestii wyboru najlepszego zbiornika. Trudnimy się również produkcją prefabrykatów, dowiezieniem na miejsce, wykopaniem dołu i montażem. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Mikstat

Szambo z koparką Mikstat

Rozumiemy, że wybudowanie domu to ogromna presja. Trudno jest wśród wielu innowacyjnych technologii zakupić najlepszy. Problematyczna jest również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu własnych środków transportu przywozimy szambo na posesję, koparką wykonujemy dół i wbudowujemy tam szambo. Instalacja trwa do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz prędzej przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy produkt w przypadku 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu szamba warto wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczbę domowników, lecz także planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie zbiornika na ścieki zbudować także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod ziemią podczas kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Wykop wykona nasza koparka, bez potrzeby rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę pozwolą na odprowadzanie wód opadowych z rynien domu i gromadzenie jej w wodoszczelnym zbiorniku. Podczas upalnego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do pielęgnowania roślin, które potrzebują wtedy wody do wegetacji. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które można wykorzystać także do czyszczenia samochodu czy kostki. Zapraszamy do kontaktu – chętnie podpowiemy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.