Szamba betonowe Murowana Goślina

Posiadanie domu wiąże się z obowiązkiem podłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykopania swojego zbiornika bezodpływowego. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu utrudnia przesiąkanie ścieków do gruntu, oraz wód gruntowych do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie wypompowywać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Należy wiedzieć, że wylewanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem jest zamówienie wykopania zbiornika o właściwej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne doradztwo w zakresie dopasowania najlepszego rozwiązania. Trudnimy się również wyrobem komór, transportem na działkę, wykopaniem dołu i montażem. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Murowana Goślina

Szambo z koparką Murowana Goślina

Rozumiemy, że wybudowanie domu to spora presja. Trudno jest wśród wielu innowacyjnych technologii zakupić najlepszy. Kłopotliwe bywa również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy naszych maszyn przywozimy zbiornik na miejsce, koparką robimy wykop i umieszczamy tam szambo. Instalacja wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz prędzej przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy produkt w sytuacji kilkuosobowego domu. Przy kupnie zbiornika należy wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczebność mieszkańców, ale również planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie szamba zbudować również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod gruntem podczas budowy szamba, okaże się tańszą inwestycją. Wykop wykona nasza koparka, bez potrzeby niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę pozwolą na zbieranie deszczówki z orynnowania domu i gromadzenie jej w szczelnym zbiorniku. W czasie upalnego lata tę deszczówkę używa się do pielęgnowania warzyw, które wymagają wtedy wody do wzrostu. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać także do czyszczenia auta czy kostki. Zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością podpowiemy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.