Szamba betonowe Nekla

Postawienie domu łączy się z koniecznością przyłączenia do kanalizacji, bądź wykonania swojego szamba. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe zrobione z gęstego betonu uniemożliwia przedostawanie się ścieków do gruntu, a wód gruntowych do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie opróżniać przez profesjonalną firmę wywozową. Należy pamiętać, że wylewanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem jest zamówienie wykopania szamba o właściwej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszego zbiornika. Zajmujemy się także produkcją prefabrykatów, dowiezieniem na działkę, wykopami i instalacją. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Nekla

Szambo z koparką Nekla

Wiemy, że wybudowanie domu to spora sprawa. Trudno jest spośród mnóstwa nowoczesnych technologii zakupić najlepszy. Kłopotliwe jest również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu naszych maszyn przywozimy szambo na posesję, koparką wykonujemy dół i wbudowujemy tam komorę. Montaż trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz szybko przystąpić do ich robienia. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy wybór w przypadku 4-5-osobowego domu. Przy zamawianiu zbiornika należy wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczebność domowników, ale również planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie zbiornika na ścieki zakupić także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod ziemią podczas kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Wykop wykona nasza koparka, bez konieczności niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę umożliwią odprowadzanie wód opadowych z orynnowania budynku i przechowywanie jej w szczelnym zbiorniku. W czasie suchego lata tę deszczówkę używa się do pielęgnowania roślin, które potrzebują wtedy wody do wegetacji. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać także do czyszczenia samochodu czy kostki. Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością podpowiemy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.