Szamba betonowe Nowe Skalmierzyce

Postawienie domu łączy się z obowiązkiem podłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykonania swojego zbiornika bezodpływowego. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu uniemożliwia przesiąkanie zawartości do gruntu, a wody do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba systematycznie wypompowywać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Trzeba wiedzieć, że wypompowywanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Najlepszym rozwiązaniem będzie zamówienie wykopania zbiornika o prawidłowej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne wsparcie w zakresie wyboru najkorzystniejszego zbiornika. Zajmujemy się także wyrobem komór, dowiezieniem na miejsce, wykopaniem dołu i montażem. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Nowe Skalmierzyce

Szambo z koparką Nowe Skalmierzyce

Wiemy, że budowa domu to ogromna sprawa. Ciężko jest wśród wielu innowacyjnych technologii wybrać najlepszy. Problematyczna jest również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu własnych maszyn przywozimy szambo na działkę, koparką wykonujemy dół i wbudowujemy tam komorę. Montaż trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz szybko przystąpić do ich robienia. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy wybór w przypadku kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu zbiornika warto wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczebność mieszkańców, lecz również planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie zbiornika na ścieki zbudować także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod ziemią podczas budowy szamba, okaże się tańszą inwestycją. Wykop wykona nasza koparka, bez potrzeby niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę umożliwią zbieranie deszczówki z rynien domu i gromadzenie jej w szczelnym zbiorniku. Podczas upalnego lata tę deszczówkę używa się do podlewania roślin, które potrzebują wtedy wody do wzrostu. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które możesz użyć także do mycia auta czy kostki. Zapraszamy do rozmowy – z przyjemnością podpowiemy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.