Szamba betonowe Oborniki

Posiadanie domu wiąże się z obowiązkiem podłączenia do kanalizacji, lub wykonania swojego zbiornika bezodpływowego. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu uniemożliwia przedostawanie się zawartości do gleby, a wody do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie opróżniać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Należy wiedzieć, że wylewanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Najlepszym wyjściem jest zamówienie wykopania szamba o prawidłowej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne doradztwo w kwestii wyboru najlepszego zbiornika. Trudnimy się także produkcją prefabrykatów, transportem na miejsce, wykopaniem dołu i montażem. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Oborniki

Szambo z koparką Oborniki

Rozumiemy, że budowa domu to ogromna presja. Trudno jest spośród wielu nowoczesnych produktów zakupić najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe bywa również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy naszych środków transportu przywozimy szambo na miejsce, koparką robimy dół i umieszczamy tam komorę. Instalacja wymaga do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz prędzej przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy wybór w sytuacji 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu szamba należy wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczbę domowników, lecz także planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie zbiornika na ścieki zakupić także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod ziemią podczas budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Dół wykona nasza koparka, bez potrzeby rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę umożliwią odprowadzanie deszczówki z orynnowania domu i przechowywanie jej w wodoszczelnym pojemniku. Podczas upalnego lata tę wodę wykorzystuje się do pielęgnowania kwiatów, które wymagają wtedy wody do wegetacji. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które można wykorzystać także do mycia samochodu czy kostki. Zachęcamy do kontaktu – chętnie poradzimy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.