Szamba betonowe Obrzycko

Posiadanie domu wiąże się z obowiązkiem przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykopania swojego szamba. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu utrudnia przesiąkanie zawartości do gleby, oraz wody do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie wypompowywać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Trzeba wiedzieć, że wylewanie nieczystości na posesję jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie zlecenie budowy zbiornika o prawidłowej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne wsparcie w zakresie dopasowania najlepszego rozwiązania. Zajmujemy się także wyrobem prefabrykatów, transportem na miejsce, wykopami i montażem. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Obrzycko

Szambo z koparką Obrzycko

Wiemy, że budowa domu to ogromna presja. Ciężko jest spośród mnóstwa innowacyjnych technologii wybrać najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe jest również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu własnych środków transportu przywozimy zbiornik na miejsce, koparką wykonujemy wykop i wbudowujemy tam komorę. Montaż trwa do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz szybko przejść do ich robienia. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy wybór w przypadku kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie szamba warto wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczebność mieszkańców, ale również ewentualne poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie zbiornika na ścieki zbudować także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod ziemią w trakcie kopania szamba, okaże się tańszą inwestycją. Wykop zrobi nasza koparka, bez potrzeby niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę pozwolą na odprowadzanie deszczówki z rynien domu i gromadzenie jej w wodoszczelnym pojemniku. Podczas upalnego lata tę wodę wykorzystuje się do podlewania kwiatów, które wymagają wtedy wody do wegetacji. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które można użyć także do mycia samochodu czy kostki. Zachęcamy do rozmowy – chętnie poradzimy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.