Szamba betonowe Odolanów

Przyłączenie wodociągów i kanalizacji to najważniejsze wyzwanie oczekujące na posiadacza własnego domu. Można to wykonać szybko, porządnie i sprawnie, powierzając szambo z wykopem firmowym specjalistom. Zbiorniki na szambo betonowe to współcześnie najkosztowniejsze, ale również najtrwalsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe produkujemy z uwzględnieniem światowej klasy materiałów. Dzięki temu mogą być odporne na działanie wody, a przez to także szczelne. Szambo wytrzymałe na przeciekanie zagwarantuje komfort użytkowania bez strachu o wylewanie się nieczystości do ziemi, a tym samym – do wód gruntowych. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie bezpieczeństwo podczas instalowania zbiornika, dlatego oferujemy kompleksowe prace polegające na wykonaniu wykopu koparką i ustawieniu tam szamba, a później połączenie go. Szambo z montażem to jedna z naszych ofert. Skonsultuj się z reprezentantem naszej firmy, aby dowiedzieć się, które szambo betonowe będzie najlepsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Odolanów

Producent szamb betonowych Odolanów

Upewnij się, że zbiorniki na szambo betonowe to najlepsze wyjście na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają bakteriom dodawanym regularnie do sedesu filtrować części stałe i oczyszczoną wodę przesączać bezpośrednio do gruntu. To rozwiązanie pomaga skierować większość wody do przyrody. Polecamy również dyskretne szamba jednokomorowe, które wymagają regularnego wylewania ścieków, w zależności od tego, jakiej pojemności jest zbiornik, oraz jak prędko zapełnia się szambo. Ceny naszych produktów są bardzo ciekawe – zaczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od pojemności zbiornika i obszaru montażu. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj klienci wybierają optymalne rozmiary dla wybranej liczby domowników. Aby jak najrzadziej opróżniać szambo, warto zainstalować szambo dwukomorowe lub duży zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to wyjście ekonomiczne i ekologiczne. Zbiorniki betonowe wmontowane w ziemię pomagają zbierać deszczówkę podczas deszczu i akumulować ją na czas suszy. Troszcząc się o środowisko najlepiej zbudować zbiornik z betonu, który będzie funkcjonował aż kilkaset lat! Pozwala na stały dostęp do deszczówki i czerpanie jej przy pomocy kranu albo węża. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny patent na to, aby podlewać swoje rośliny darmową deszczówką lub myć samochód. Zapewniamy najwyższą jakość wyrobów i usług, opierając się na długoletnim doświadczeniu oraz poznaniu faktycznych potrzeb naszych nabywców. Powierz nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji bez problemów!