Szamba betonowe Osieczna

Wybudowanie domu łączy się z koniecznością przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykonania własnego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe zrobione z gęstego betonu utrudnia przesiąkanie zawartości do gleby, a wód gruntowych do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie opróżniać przez specjalistyczną firmę wywozową. Należy wiedzieć, że wylewanie nieczystości na posesję jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem będzie zamówienie budowy zbiornika o prawidłowej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne wsparcie w kwestii dopasowania najkorzystniejszego rozwiązania. Zajmujemy się również produkcją komór, dowiezieniem na miejsce, wykopami i montażem. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Osieczna

Szambo z koparką Osieczna

Rozumiemy, że wybudowanie domu to spora presja. Trudno jest spośród wielu innowacyjnych technologii zakupić najlepszy. Kłopotliwe jest również znalezienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy własnych maszyn przywozimy szambo na posesję, koparką wykonujemy dół i wbudowujemy tam szambo. Instalacja wymaga do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz prędzej przystąpić do ich robienia. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy produkt w sytuacji kilkuosobowego domu. Przy zamawianiu zbiornika należy wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczbę domowników, lecz również planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie zbiornika na ścieki zbudować także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod ziemią w trakcie kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Wykop zrobi nasza koparka, bez konieczności rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę umożliwią zbieranie deszczówki z orynnowania domu i przechowywanie jej w szczelnym zbiorniku. W czasie upalnego lata tę deszczówkę używa się do pielęgnowania roślin, które potrzebują wtedy wody do wegetacji. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które można użyć także do mycia auta czy kostki. Zachęcamy do rozmowy – chętnie poradzimy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.