Szamba betonowe Pleszew

Instalacja wodociągów i kanalizacji to istotne wyzwanie oczekujące na właściciela własnego domu. Można to zrealizować szybko, solidnie i profesjonalnie, powierzając szambo z wykopem naszym ekspertom. Zbiorniki na szambo z betonu to współcześnie najdroższe, lecz też najrozsądniejsze wyjście. Nasze szamba betonowe produkujemy z użyciem światowej jakości produktów. Dzięki temu są odporne na działanie wody, a przez to również szczelne. Szambo wytrzymałe na przeciekanie zapewni swobodę użytkowania bez strachu o wylewanie się nieczystości do ziemi, a w konsekwencji – do wód gruntowych. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo w trakcie instalowania zbiornika, toteż oferujemy kompleksowe prace polegające na wykonaniu dołu koparką i umieszczeniu tam szamba, a później połączenie go. Szambo z montażem to jedna z naszych usług. Skontaktuj się z reprezentantem naszej marki, aby dowiedzieć się, które szambo betonowe byłoby najefektywniejsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Pleszew

Producent szamb betonowych Pleszew

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo z betonu to najlepsze wyjście na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają drobnoustrojom dodawanym regularnie do kanalizacji oczyszczać części stałe i oczyszczoną wodę kierować bezpośrednio do ziemi. To wyjście pomaga przywrócić część wody do środowiska. Proponujemy także specjalne szamba jednokomorowe, które wymagają regularnego opróżniania ścieków, w zależności od tego, jakiej pojemności jest zbiornik, oraz jak prędko zapełnia się szambo. Ceny naszych produktów są bardzo ciekawe – zaczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od wielkości szamba i obszaru instalacji. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej inwestorzy wybierają optymalne pojemności dla konkretnej liczby domowników. Żeby jak najrzadziej wylewać zbiornik, warto wybrać szambo dwukomorowe lub większy zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie oszczędne i dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe zainstalowane w ziemię pozwalają gromadzić wodę opadową w trakcie ulewy i trzymać ją na okres nieurodzaju. Dbając o środowisko najlepiej zamontować pojemnik z betonu, który będzie funkcjonował aż kilkaset lat! Umożliwia stały dostęp do wody opadowej i pobieranie jej przy użyciu kranu albo szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny patent na to, żeby nawadniać swoje warzywa bezkosztową deszczówką albo myć auto. Gwarantujemy najwyższą jakość wyrobów oraz prac, polegając na długoletnim doświadczeniu oraz znajomości faktycznych potrzeb naszych klientów. Powierz nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji swobodnie!