Szamba betonowe Pobiedziska

Podłączenie wodociągów i kanalizacji to istotne zadanie oczekujące na posiadacza nowego budynku mieszkalnego. Możesz to wykonać ekspresowo, porządnie i sprawnie, zlecając szambo z wykopem naszym ekspertom. Zbiorniki na szambo betonowe to obecnie najkosztowniejsze, ale też najrozsądniejsze wyjście. Nasze szamba betonowe wytwarzamy z użyciem najlepszej jakości surowców. Dzięki temu mogą być wodoodporne, a tym samym także szczelne. Szambo wytrzymałe na uszkodzenia zapewni wygodę korzystania bez strachu o przedostawanie się ścieków do gruntu, a tym samym – do wód podziemnych. Rozumiemy, jak istotne jest dla Ciebie bezpieczeństwo w trakcie instalowania zbiornika, toteż oferujemy kompleksowe prace polegające na wykonaniu dołu koparką i umieszczeniu tam szamba, a później zainstalowanie go. Szambo z montażem to jedna z naszych usług. Skonsultuj się z reprezentantem naszej marki, żeby dowiedzieć się, które szambo betonowe byłoby najlepsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Pobiedziska

Producent szamb betonowych Pobiedziska

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo betonowe to najkorzystniejsze wyjście na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają drobnoustrojom dodawanym regularnie do rur filtrować fragmenty stałe i oczyszczoną wodę przesączać bezpośrednio do ziemi. To rozwiązanie pozwala skierować część wody do przyrody. Polecamy również dyskretne szamba jednokomorowe, które potrzebują regularnego wylewania ścieków, zależnie od tego, jakiej kubatury jest zbiornik, i jak prędko zapełnia się szambo. Ceny naszych produktów są niezwykle ciekawe – rozpoczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od rozmiaru szamba oraz regionu dostawy. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej klienci wybierają uśrednione pojemności dla konkretnej liczby domowników. Aby jak najrzadziej wylewać szambo, warto zainstalować szambo dwukomorowe lub duży pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie oszczędne oraz ekologiczne. Zbiorniki betonowe zainstalowane w grunt pozwalają gromadzić wodę opadową podczas ulewy i akumulować ją na okres nieurodzaju. Dbając o środowisko najlepiej zamontować zbiornik z betonu, który będzie funkcjonował aż kilkaset lat! Pozwala na ciągły dostęp do deszczówki i czerpanie jej przy użyciu kurka albo węża. Nasze tanie zbiorniki to świetny sposób na to, żeby nawadniać własne warzywa darmową deszczówką albo myć auto. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów oraz prac, polegając na długoletnim doświadczeniu oraz znajomości realnych potrzeb naszych nabywców. Zleć nam szambo z wykopem i korzystaj z kanalizacji swobodnie!