Szamba betonowe Pogorzela

Podłączenie wody oraz kanalizacji to najważniejsze zadanie czekające na właściciela nowego budynku mieszkalnego. Można to zrealizować ekspresowo, solidnie i profesjonalnie, powierzając szambo z wykopem naszym specjalistom. Zbiorniki na szambo z betonu to współcześnie najkosztowniejsze, lecz również najtrwalsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe produkujemy z uwzględnieniem światowej jakości surowców. Dzięki temu są wodoodporne, a przez to także szczelne. Szambo odporne na przeciekanie zapewni swobodę użytkowania bez obaw o wylewanie się nieczystości do gruntu, a tym samym – do wód podziemnych. Wiemy, jak istotne jest dla inwestora bezpieczeństwo w trakcie instalowania szamba, toteż zapewniamy pełne usługi bazujące na wykonaniu wykopu koparką i umieszczeniu tam zbiornika, a następnie połączenie go. Szambo z montażem to jedna z naszych usług. Skonsultuj się z przedstawicielem naszej marki, aby upewnić się, które szambo betonowe byłoby najefektywniejsze dla Twojego gospodarstwa domowego.

Szamba betonowe Pogorzela

Producent szamb betonowych Pogorzela

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo z betonu to najlepsze rozwiązanie na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają bakteriom wsypywanym regularnie do sedesu filtrować elementy stałe i przefiltrowaną wodę przesączać bezpośrednio do gruntu. To wyjście pozwala przywrócić większość wody do obiegu. Polecamy również dyskretne szamba jednokomorowe, które wymagają regularnego wylewania ścieków, w zależności od tego, jakiej kubatury jest pojemnik, i jak szybko zapełnia się szambo. Ceny naszych produktów są bardzo niskie – zaczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od pojemności szamba i regionu instalacji. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj klienci kupują uśrednione pojemności dla wybranej liczby osób w domu. Żeby jak najrzadziej opróżniać zbiornik, warto zainstalować szambo dwukomorowe lub większy zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to wyjście ekonomiczne oraz ekologiczne. Zbiorniki betonowe zainstalowane w grunt pomagają zbierać deszczówkę podczas deszczu i akumulować ją na czas upałów. Troszcząc się o przyrodę najlepiej zamontować pojemnik betonowy, który będzie funkcjonował aż kilkaset lat! Pozwala na stały dostęp do deszczówki i pobieranie jej przy użyciu kranu lub szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny patent na to, żeby podlewać własne rośliny bezkosztową deszczówką lub myć auto. Zapewniamy wysoką jakość wyrobów i prac, polegając na długoletnim doświadczeniu oraz poznaniu realnych potrzeb naszych nabywców. Powierz nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji bez problemów!