Szamba betonowe Pyzdry

Wybudowanie domu łączy się z obowiązkiem przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykonania swojego zbiornika bezodpływowego. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu utrudnia przesiąkanie zawartości do gleby, oraz wód gruntowych do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie wypompowywać przez specjalistyczną firmę wywozową. Należy wiedzieć, że wylewanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Najlepszym wyjściem będzie zlecenie wykopania szamba o prawidłowej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne wsparcie w kwestii dopasowania najkorzystniejszego rozwiązania. Trudnimy się także wyrobem prefabrykatów, transportem na działkę, wykopaniem dołu i montażem. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Pyzdry

Szambo z koparką Pyzdry

Rozumiemy, że budowa domu to ogromna sprawa. Trudno jest wśród wielu nowoczesnych produktów wybrać najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe bywa również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu własnych maszyn przywozimy zbiornik na działkę, koparką robimy dół i wbudowujemy tam szambo. Instalacja trwa do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz prędzej przejść do ich wykonania. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej klienci kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy produkt w przypadku 4-5-osobowego domu. Przy zamawianiu szamba należy wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczbę mieszkańców, lecz także planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie zbiornika na ścieki zbudować także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod gruntem podczas budowy szamba, okaże się tańszą inwestycją. Dół zrobi nasza koparka, bez potrzeby niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę pozwolą na odprowadzanie deszczówki z orynnowania domu i gromadzenie jej w szczelnym pojemniku. W czasie suchego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do pielęgnowania roślin, które potrzebują wtedy wody do wzrostu. Woda opadowa to zupełnie darmowe zasoby, które można wykorzystać również do czyszczenia samochodu czy chodnika. Zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością podpowiemy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.