Szamba betonowe Rakoniewice

Wybudowanie domu wiąże się z obowiązkiem podłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykonania własnego zbiornika bezodpływowego. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu utrudnia przesiąkanie ścieków do gruntu, a wody do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie wypompowywać przez profesjonalną firmę wywozową. Trzeba wiedzieć, że wypompowywanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Najlepszym rozwiązaniem będzie zamówienie budowy szamba o prawidłowej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne doradztwo w kwestii wyboru najkorzystniejszego rozwiązania. Zajmujemy się także wyrobem prefabrykatów, dowiezieniem na miejsce, wykopaniem dołu i instalacją. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Rakoniewice

Szambo z koparką Rakoniewice

Rozumiemy, że wybudowanie domu to spora presja. Trudno jest spośród wielu innowacyjnych technologii zakupić najlepszy. Kłopotliwe bywa również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu naszych środków transportu dostarczamy zbiornik na miejsce, koparką wykonujemy dół i umieszczamy tam szambo. Instalacja wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz szybko przejść do ich wykonania. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wielkości. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy produkt w przypadku 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu szamba warto wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczebność domowników, lecz również planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie szamba zbudować także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod ziemią podczas kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Dół zrobi nasza koparka, bez potrzeby rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę pozwolą na zbieranie deszczówki z rynien domu i przechowywanie jej w wodoszczelnym zbiorniku. W czasie upalnego lata tę wodę wykorzystuje się do podlewania kwiatów, które potrzebują wtedy wody do wzrostu. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które możesz użyć również do mycia auta czy chodnika. Zapraszamy do kontaktu – chętnie poradzimy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.