Szamba betonowe Rawicz

Posiadanie domu wiąże się z koniecznością przyłączenia do kanalizacji, lub wykonania własnego szamba. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu uniemożliwia przedostawanie się ścieków do gruntu, oraz wody do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie opróżniać przez specjalistyczną firmę wywozową. Należy wiedzieć, że wypompowywanie ścieków na podwórko jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem jest zamówienie budowy zbiornika o prawidłowej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne doradztwo w kwestii wyboru najkorzystniejszego zbiornika. Trudnimy się także wyrobem komór, transportem na miejsce, wykopami i montażem. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Rawicz

Szambo z koparką Rawicz

Rozumiemy, że budowa domu to spora presja. Ciężko jest wśród mnóstwa innowacyjnych technologii wybrać najlepszy. Problematyczna jest również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu własnych środków transportu przywozimy szambo na posesję, koparką wykonujemy wykop i umieszczamy tam komorę. Montaż wymaga do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz prędzej przejść do ich wykonania. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy produkt w przypadku kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie zbiornika warto wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczebność domowników, lecz także ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie szamba zbudować także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i wkopany pod ziemią podczas kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Wykop wykona nasza koparka, bez konieczności rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę umożliwią odprowadzanie deszczówki z orynnowania budynku i gromadzenie jej w szczelnym zbiorniku. W czasie upalnego lata tę deszczówkę używa się do pielęgnowania warzyw, które potrzebują wtedy wody do wegetacji. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które można wykorzystać również do czyszczenia auta czy kostki. Zapraszamy do kontaktu – chętnie podpowiemy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.