Szamba betonowe Rogoźno

Postawienie domu łączy się z koniecznością podłączenia do kanalizacji, bądź wykonania własnego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu uniemożliwia przedostawanie się zawartości do gruntu, a wód gruntowych do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie opróżniać przez profesjonalną firmę wywozową. Należy pamiętać, że wypompowywanie nieczystości na posesję jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie zamówienie wykopania szamba o właściwej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne wsparcie w zakresie dopasowania najkorzystniejszego zbiornika. Trudnimy się także wyrobem prefabrykatów, dowiezieniem na miejsce, wykopami i instalacją. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Rogoźno

Szambo z koparką Rogoźno

Rozumiemy, że budowa domu to ogromna sprawa. Ciężko jest wśród wielu innowacyjnych technologii zakupić najbardziej odpowiedni. Problematyczna bywa również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu naszych maszyn dostarczamy szambo na posesję, koparką wykonujemy wykop i wbudowujemy tam szambo. Montaż wymaga do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz szybko przystąpić do ich robienia. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To najlepszy wybór w sytuacji kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie zbiornika warto wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczebność mieszkańców, ale także planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie zbiornika na ścieki zbudować także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod gruntem podczas kopania szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Wykop wykona nasza koparka, bez konieczności rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę pozwolą na odprowadzanie deszczówki z rynien budynku i przechowywanie jej w wodoszczelnym pojemniku. Podczas suchego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do pielęgnowania warzyw, które wymagają wtedy wody do wzrostu. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które można użyć także do czyszczenia samochodu czy chodnika. Zapraszamy do rozmowy – chętnie poradzimy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.