Szamba betonowe Rychwał

Podłączenie wody i kanalizacji to najważniejsze zadanie czekające na właściciela własnego budynku mieszkalnego. Możesz to wykonać szybko, porządnie i sprawnie, powierzając szambo z wykopem firmowym specjalistom. Zbiorniki na szambo z betonu to obecnie najkosztowniejsze, ale też najrozsądniejsze wyjście. Nasze szamba betonowe produkujemy z użyciem światowej jakości produktów. Dzięki temu mogą być odporne na działanie wody, a tym samym również szczelne. Szambo odporne na pękanie zapewni swobodę korzystania bez obaw o przedostawanie się nieczystości do gruntu, a tym samym – do wód podziemnych. Rozumiemy, jak istotne jest dla inwestora bezpieczeństwo podczas kopania zbiornika, toteż zapewniamy pełne prace bazujące na zrobieniu wykopu koparką i ustawieniu tam szamba, a później połączenie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych ofert. Skontaktuj się z pracownikiem naszej firmy, aby przekonać się, jakie szambo betonowe będzie najlepsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Rychwał

Producent szamb betonowych Rychwał

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo z betonu to najlepsze rozwiązanie na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają bakteriom dodawanym regularnie do sedesu oczyszczać części stałe i przefiltrowaną wodę przesączać wprost do ziemi. To wyjście pozwala przywrócić część wody do obiegu. Polecamy również specjalne szamba jednokomorowe, które wymagają regularnego opróżniania nieczystości, zależnie od tego, jakiej pojemności jest zbiornik, i jak prędko wypełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są niezwykle niskie – zaczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik zależy od wielkości zbiornika oraz obszaru montażu. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Najczęściej klienci kupują optymalne pojemności dla wybranej liczby osób w domu. Żeby jak najrzadziej wylewać szambo, warto zainstalować szambo dwukomorowe lub duży zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to wyjście ekonomiczne oraz ekologiczne. Zbiorniki betonowe zainstalowane w ziemię pomagają zbierać deszczówkę w trakcie ulewy i akumulować ją na czas nieurodzaju. Dbając o przyrodę warto zamontować pojemnik betonowy, który będzie działał aż setki lat! Umożliwia stały dostęp do deszczówki i czerpanie jej przy pomocy kranu lub węża. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny sposób na to, aby nawadniać swoje rośliny darmową deszczówką lub czyścić samochód. Zapewniamy wysoką jakość produktów oraz usług, opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz poznaniu prawdziwych potrzeb naszych nabywców. Powierz nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji swobodnie!