Szamba betonowe Rydzyna

Wybudowanie domu łączy się z koniecznością przyłączenia do kanalizacji, lub wykopania swojego zbiornika bezodpływowego. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu utrudnia przesiąkanie zawartości do gruntu, a wody do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie wypompowywać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Trzeba pamiętać, że wylewanie nieczystości na podwórko jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym rozwiązaniem będzie zlecenie budowy szamba o prawidłowej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne wsparcie w zakresie dopasowania najlepszego rozwiązania. Zajmujemy się także wyrobem prefabrykatów, dowiezieniem na miejsce, wykopaniem dołu i instalacją. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Rydzyna

Szambo z koparką Rydzyna

Wiemy, że wybudowanie domu to ogromna presja. Ciężko jest spośród wielu nowoczesnych produktów zakupić najbardziej odpowiedni. Problematyczna bywa również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy wsparciu własnych środków transportu dostarczamy zbiornik na działkę, koparką robimy wykop i umieszczamy tam komorę. Instalacja trwa do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz prędzej przejść do ich wykonania. Cennik naszych usług rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy wybór w przypadku kilkuosobowego domu. Przy kupnie zbiornika należy wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczebność domowników, ale także planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie szamba zakupić również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod gruntem w trakcie budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Dół wykona nasza koparka, bez potrzeby rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę pozwolą na odprowadzanie wód opadowych z orynnowania budynku i przechowywanie jej w szczelnym pojemniku. W czasie suchego lata tę wodę wykorzystuje się do pielęgnowania warzyw, które potrzebują wtedy wody do wzrostu. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać także do czyszczenia samochodu czy chodnika. Zachęcamy do rozmowy – chętnie podpowiemy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.