Szamba betonowe Sieraków

Wybudowanie domu łączy się z obowiązkiem przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykonania własnego zbiornika bezodpływowego. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu uniemożliwia przedostawanie się zawartości do gruntu, oraz wody do środka zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie opróżniać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Trzeba wiedzieć, że wylewanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Najlepszym rozwiązaniem będzie zlecenie budowy zbiornika o właściwej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne wsparcie w kwestii wyboru najkorzystniejszego rozwiązania. Trudnimy się również wyrobem prefabrykatów, transportem na działkę, wykopaniem dołu i instalacją. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Sieraków

Szambo z koparką Sieraków

Rozumiemy, że wybudowanie domu to spora sprawa. Ciężko jest wśród wielu nowoczesnych technologii wybrać najbardziej odpowiedni. Problematyczna jest również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu własnych maszyn przywozimy zbiornik na miejsce, koparką robimy dół i wbudowujemy tam szambo. Instalacja trwa do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych czynności i możesz prędzej przejść do ich wykonania. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy wybór w przypadku 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie zbiornika należy wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczbę mieszkańców, lecz również planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie zbiornika na ścieki zakupić także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod ziemią podczas kopania szamba, okaże się tańszą inwestycją. Wykop zrobi nasza koparka, bez potrzeby niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą ekipę pozwolą na odprowadzanie deszczówki z rynien domu i gromadzenie jej w wodoszczelnym pojemniku. Podczas suchego lata tę wodę używa się do podlewania kwiatów, które wymagają wówczas wody do wzrostu. Woda opadowa to całkowicie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać również do czyszczenia samochodu czy kostki. Zachęcamy do rozmowy – chętnie podpowiemy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.