Szamba betonowe Słupca

Posiadanie domu łączy się z koniecznością podłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykonania swojego szamba. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu uniemożliwia przesiąkanie ścieków do gleby, oraz wody do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie opróżniać przez specjalistyczną firmę wywozową. Należy wiedzieć, że wypompowywanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Najlepszym wyjściem będzie zlecenie wykopania szamba o właściwej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne wsparcie w zakresie wyboru najlepszego rozwiązania. Zajmujemy się także produkcją prefabrykatów, transportem na działkę, wykopaniem dołu i instalacją. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Słupca

Szambo z koparką Słupca

Rozumiemy, że wybudowanie domu to ogromna sprawa. Trudno jest spośród mnóstwa nowoczesnych technologii wybrać najlepszy. Kłopotliwe bywa również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego proponujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy naszych środków transportu dostarczamy zbiornik na miejsce, koparką wykonujemy dół i umieszczamy tam szambo. Montaż trwa do parudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz prędzej przejść do ich wykonania. Cennik naszych prac rozpoczyna się od 1000 zł, zależnie od pojemności. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy wybór w sytuacji kilkuosobowego domu. Przy kupnie szamba warto wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczebność mieszkańców, lecz także ewentualne powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy wykopie zbiornika na ścieki zbudować także zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod ziemią podczas budowy szamba, okaże się tańszą inwestycją. Wykop wykona nasza koparka, bez potrzeby rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę umożliwią odprowadzanie deszczówki z orynnowania budynku i gromadzenie jej w szczelnym zbiorniku. Podczas suchego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do pielęgnowania warzyw, które wymagają wtedy wody do wegetacji. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które możesz użyć również do mycia auta czy kostki. Zapraszamy do rozmowy – chętnie podpowiemy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.