Szamba betonowe Sompolno

Przyłączenie wodociągów i kanalizacji to istotne zadanie oczekujące na właściciela własnego domu. Możesz to wykonać szybko, solidnie i profesjonalnie, powierzając szambo z wykopem naszym ekspertom. Zbiorniki na szambo betonowe to obecnie najdroższe, ale też najrozsądniejsze wyjście. Nasze szamba betonowe robimy z uwzględnieniem światowej klasy surowców. Dzięki temu mogą być wodoodporne, a przez to również szczelne. Szambo odporne na przeciekanie zapewni wygodę użytkowania bez strachu o wylewanie się ścieków do gruntu, a tym samym – do wód gruntowych. Wiemy, jak ważne jest dla inwestora bezpieczeństwo w trakcie instalowania szamba, toteż zapewniamy pełne usługi bazujące na wykonaniu wykopu koparką i umieszczeniu tam szamba, a następnie zainstalowanie go. Szambo z montażem to jedna z naszych usług. Skontaktuj się z reprezentantem naszej marki, żeby przekonać się, które szambo betonowe byłoby najlepsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Sompolno

Producent szamb betonowych Sompolno

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo z betonu to najlepsze rozwiązanie na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe dają bakteriom dodawanym systematycznie do kanalizacji oczyszczać części stałe i przefiltrowaną wodę przesączać bezpośrednio do gruntu. To rozwiązanie pozwala skierować część wody do przyrody. Proponujemy również wygodne szamba jednokomorowe, które wymagają systematycznego opróżniania nieczystości, zależnie od tego, jakiej kubatury jest pojemnik, oraz jak prędko wypełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są niezwykle niskie – zaczynają się nawet od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od rozmiaru szamba i regionu montażu. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj klienci kupują uśrednione pojemności dla wybranej liczby domowników. Żeby rzadziej opróżniać zbiornik, warto zainstalować szambo dwukomorowe lub duży pojemnik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to wyjście ekonomiczne oraz dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe wkopane w grunt pozwalają gromadzić deszczówkę podczas ulewy i trzymać ją na czas upałów. Dbając o środowisko najlepiej zbudować zbiornik betonowy, który będzie służył nawet setki lat! Pozwala na stały dostęp do deszczówki i pobieranie jej przy pomocy kurka lub węża. Nasze tanie zbiorniki to świetny sposób na to, żeby nawadniać własne kwiaty bezkosztową wodą albo myć samochód. Gwarantujemy najwyższą jakość wyrobów oraz usług, polegając na długoletnim doświadczeniu oraz znajomości faktycznych potrzeb naszych nabywców. Powierz nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji swobodnie!