Szamba betonowe Stęszew

Postawienie domu wiąże się z obowiązkiem podłączenia do kanalizacji, lub wykonania swojego zbiornika bezodpływowego. Obecnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja dziesiątek lat bezproblemowego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu uniemożliwia przesiąkanie zawartości do gruntu, a wód gruntowych do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie opróżniać przez specjalistyczną firmę wywozową. Należy wiedzieć, że wylewanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem jest zlecenie wykopania szamba o prawidłowej wielkości, które nie wymaga zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb maksymalne doradztwo w zakresie dopasowania najlepszego rozwiązania. Trudnimy się także wyrobem komór, dowiezieniem na działkę, wykopaniem dołu i montażem. Znajdziesz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Stęszew

Szambo z koparką Stęszew

Rozumiemy, że budowa domu to spora sprawa. Trudno jest spośród mnóstwa innowacyjnych produktów zakupić najlepszy. Kłopotliwe jest również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu własnych środków transportu dostarczamy zbiornik na posesję, koparką wykonujemy wykop i umieszczamy tam komorę. Instalacja trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie odkładasz innych prac i możesz prędzej przejść do ich wykonania. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy produkt w przypadku 4-5-osobowego domu. Przy kupnie szamba warto wziąć pod rozwagę nie tylko teraźniejszą liczebność mieszkańców, ale również planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie zbiornika na ścieki zbudować również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod ziemią w trakcie budowy szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Wykop wykona nasza koparka, bez konieczności niszczenia trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę pozwolą na odprowadzanie deszczówki z rynien budynku i gromadzenie jej w wodoszczelnym zbiorniku. W czasie upalnego lata tę deszczówkę używa się do podlewania warzyw, które potrzebują wtedy wody do wzrostu. Deszczówka to zupełnie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać również do mycia auta czy kostki. Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością poradzimy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.