Szamba betonowe Sulmierzyce

Posiadanie domu wiąże się z koniecznością przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykonania swojego szamba. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to gwarancja kilkudziesięciu lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu utrudnia przesiąkanie zawartości do gruntu, a wody do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie opróżniać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Trzeba pamiętać, że wylewanie nieczystości na posesję jest karalne grzywną. Najlepszym wyjściem jest zlecenie budowy zbiornika o prawidłowej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne doradztwo w kwestii dopasowania najkorzystniejszego zbiornika. Trudnimy się również wyrobem prefabrykatów, transportem na działkę, wykopami i instalacją. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Sulmierzyce

Szambo z koparką Sulmierzyce

Rozumiemy, że budowa domu to ogromna sprawa. Trudno jest wśród mnóstwa innowacyjnych technologii zakupić najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe jest również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych czynności. Dlatego oferujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dopasowaną do dzisiejszych potrzeb. Przy pomocy własnych środków transportu dostarczamy szambo na miejsce, koparką robimy wykop i umieszczamy tam komorę. Montaż trwa do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz szybko przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej klienci kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy produkt w sytuacji kilkuosobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie zbiornika warto wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczbę mieszkańców, lecz również planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy budowie zbiornika na ścieki zakupić również zbiornik na deszczówkę. Zrobiony z betonu i zainstalowany pod ziemią w trakcie kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inwestycją. Dół zrobi nasza koparka, bez potrzeby rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą ekipę pozwolą na odprowadzanie deszczówki z rynien budynku i przechowywanie jej w szczelnym zbiorniku. W czasie upalnego lata tę wodę wykorzystuje się do pielęgnowania warzyw, które potrzebują wówczas wody do wegetacji. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które możesz użyć również do czyszczenia samochodu czy chodnika. Zachęcamy do rozmowy – z przyjemnością poradzimy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i deszczówkę.