Szamba betonowe Szamocin

Postawienie domu łączy się z koniecznością przyłączenia do kanalizacji, bądź wykonania własnego szamba. Współcześnie szczególnym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi odbiorcy zamawiają je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu uniemożliwia przesiąkanie zawartości do gleby, a wody do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie opróżniać przez specjalistyczną firmę wywozową. Należy pamiętać, że wylewanie ścieków na posesję jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem jest zamówienie budowy szamba o prawidłowej wielkości, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne doradztwo w zakresie wyboru najlepszego zbiornika. Zajmujemy się także wyrobem prefabrykatów, transportem na miejsce, wykopaniem dołu i instalacją. Znajdziesz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Szamocin

Szambo z koparką Szamocin

Rozumiemy, że wybudowanie domu to spora sprawa. Ciężko jest spośród wielu innowacyjnych technologii zakupić najlepszy. Problematyczna jest również zatrudnienie rzetelnej firmy usługowej do rozmaitych prac. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu naszych środków transportu przywozimy szambo na miejsce, koparką robimy dół i umieszczamy tam komorę. Instalacja trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych prac i możesz szybko przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej inwestorzy wybierają zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To najlepszy produkt w przypadku kilkuosobowego domu. Przy zamawianiu szamba warto wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczbę domowników, ale także planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie szamba zbudować również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod gruntem w trakcie budowy szamba, okaże się tańszą inwestycją. Wykop zrobi nasza koparka, bez potrzeby niszczenia podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę pozwolą na odprowadzanie deszczówki z orynnowania budynku i przechowywanie jej w szczelnym pojemniku. Podczas upalnego lata tę deszczówkę wykorzystuje się do pielęgnowania kwiatów, które potrzebują wówczas wody do wzrostu. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać również do czyszczenia samochodu czy chodnika. Zachęcamy do rozmowy – z przyjemnością poradzimy jak kupić właściwe zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.