Szamba betonowe Szamotuły

Wybudowanie domu wiąże się z koniecznością podłączenia do kanalizacji, bądź wykopania swojego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci zamawiają je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność kilkudziesięciu lat bezproblemowego korzystania. Szambo betonowe zrobione z mocnego betonu utrudnia przesiąkanie zawartości do gleby, a wód gruntowych do środka komory. Szambo przelewowe bezodpływowe należy regularnie opróżniać przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. Trzeba wiedzieć, że wylewanie nieczystości na podwórko jest karalne grzywną. Najlepszym wyjściem będzie zlecenie budowy szamba o prawidłowej pojemności, które nie wymaga zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb pełne doradztwo w zakresie wyboru najkorzystniejszego rozwiązania. Zajmujemy się również wyrobem prefabrykatów, transportem na miejsce, wykopaniem dołu i montażem. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Szamotuły

Szambo z koparką Szamotuły

Wiemy, że budowa domu to ogromna sprawa. Ciężko jest wśród mnóstwa innowacyjnych technologii wybrać najlepszy. Problematyczna jest również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do różnych czynności. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – propozycję dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy własnych środków transportu dostarczamy szambo na działkę, koparką wykonujemy wykop i wbudowujemy tam komorę. Montaż trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz prędzej przystąpić do ich wykonania. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej klienci wybierają zbiorniki betonowe o rozmiarze 8-12 m3. To właściwy produkt w przypadku 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu zbiornika warto wziąć pod rozwagę nie tylko obecną liczbę domowników, lecz również planowane poszerzenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu nabywa się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Proponujemy przy budowie zbiornika na ścieki zbudować również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod ziemią podczas kopania szamba, okaże się tańszą inicjatywą. Wykop zrobi nasza koparka, bez konieczności rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę umożliwią odprowadzanie deszczówki z rynien budynku i gromadzenie jej w wodoszczelnym zbiorniku. Podczas upalnego lata tę deszczówkę używa się do pielęgnowania roślin, które potrzebują wówczas wody do wzrostu. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które można użyć także do czyszczenia auta czy chodnika. Zapraszamy do kontaktu – chętnie poradzimy jak wybrać odpowiednie zbiorniki betonowe na ścieki i wodę.