Szamba betonowe Trzcianka

Instalacja wodociągów oraz ścieków to najważniejsze zadanie czekające na posiadacza własnego domu. Można to wykonać ekspresowo, solidnie i sprawnie, zlecając szambo z wykopem naszym specjalistom. Zbiorniki na szambo betonowe to współcześnie najkosztowniejsze, ale również najrozsądniejsze wyjście. Nasze szamba betonowe produkujemy z uwzględnieniem światowej klasy surowców. Dzięki temu są wodoodporne, a tym samym także szczelne. Szambo wytrzymałe na przeciekanie zapewni wygodę korzystania bez obaw o przedostawanie się ścieków do ziemi, a w konsekwencji – do wód podziemnych. Wiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo podczas instalowania zbiornika, toteż zapewniamy kompleksowe usługi polegające na zrobieniu wykopu koparką i umieszczeniu tam szamba, a następnie połączenie go. Szambo z montażem to najlepsza z naszych usług. Skontaktuj się z reprezentantem naszej firmy, aby przekonać się, które szambo betonowe będzie najlepsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Trzcianka

Producent szamb betonowych Trzcianka

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo betonowe to najlepsze rozwiązanie na Twojej działce. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają drobnoustrojom dodawanym systematycznie do rur oczyszczać części stałe i oczyszczoną wodę przesączać wprost do gruntu. To rozwiązanie pozwala skierować część wody do środowiska. Polecamy także wygodne szamba jednokomorowe, które potrzebują systematycznego wylewania nieczystości, zależnie od tego, jakiej kubatury jest zbiornik, oraz jak prędko wypełnia się szambo. Ceny naszych wyrobów są niezwykle niskie – zaczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik uzależniony jest od wielkości zbiornika i obszaru dostawy. Oto nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj inwestorzy wybierają optymalne rozmiary dla konkretnej liczby osób w domu. Żeby jak najrzadziej opróżniać szambo, warto wybrać szambo dwukomorowe lub większy zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Wygodne zbiorniki na deszczówkę to wyjście oszczędne i ekologiczne. Zbiorniki betonowe zainstalowane w grunt pozwalają zbierać wodę opadową w trakcie deszczu i akumulować ją na czas nieurodzaju. Troszcząc się o środowisko warto zbudować pojemnik betonowy, który będzie funkcjonował aż setki lat! Pozwala na ciągły dostęp do deszczówki i pobieranie jej przy użyciu kranu lub węża. Nasze tanie zbiorniki to skuteczny patent na to, żeby nawadniać swoje rośliny darmową deszczówką albo myć auto. Gwarantujemy profesjonalną jakość wyrobów i prac, polegając na wieloletnim doświadczeniu oraz poznaniu prawdziwych potrzeb naszych nabywców. Powierz nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji bez problemów!