Szamba betonowe Turek

Wybudowanie domu wiąże się z obowiązkiem przyłączenia do sieci kanalizacyjnej, bądź wykopania własnego szamba. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, ponieważ są one szczelne i tanie. Jednokrotna inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezawaryjnego korzystania. Szambo betonowe wykonane z mocnego betonu utrudnia przesiąkanie zawartości do gruntu, oraz wód gruntowych do wnętrza komory. Szambo przelewowe bezodpływowe trzeba regularnie opróżniać przez profesjonalną firmę asenizacyjną. Trzeba wiedzieć, że wypompowywanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem będzie zlecenie wykopania szamba o właściwej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wylewania, jest ekologiczne i niedrogie. Zapewniamy jako producent szamb maksymalne wsparcie w kwestii dopasowania najkorzystniejszego zbiornika. Zajmujemy się również produkcją komór, transportem na miejsce, wykopami i instalacją. Otrzymasz u nas pełne wsparcie.

Szamba betonowe Turek

Szambo z koparką Turek

Rozumiemy, że wybudowanie domu to spora presja. Trudno jest spośród wielu innowacyjnych technologii zakupić najlepszy. Problematyczna bywa również znalezienie rzetelnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego oferujemy naszym odbiorcom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy wsparciu naszych środków transportu przywozimy szambo na działkę, koparką robimy wykop i wbudowujemy tam komorę. Instalacja wymaga do parudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz prędzej przejść do ich robienia. Cennik naszych prac zaczyna się od 1000 zł, w zależności od pojemności. Najczęściej inwestorzy kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy wybór w sytuacji 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy kupnie zbiornika należy wziąć pod uwagę nie tylko teraźniejszą liczbę domowników, lecz także planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu buduje się raz na wiele lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie szamba zakupić także zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i zainstalowany pod gruntem podczas kopania szamba, okaże się tańszą inwestycją. Wykop wykona nasza koparka, bez potrzeby rujnowania podwórka w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę wybudowane tanio przez naszą firmę umożliwią zbieranie wód opadowych z rynien budynku i przechowywanie jej w szczelnym zbiorniku. W czasie upalnego lata tę wodę używa się do pielęgnowania warzyw, które wymagają wówczas wody do wegetacji. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać również do czyszczenia auta czy kostki. Zapraszamy do rozmowy – z przyjemnością podpowiemy jak wybrać właściwe zbiorniki betonowe na ścieki i deszczówkę.