Szamba betonowe Ujście

Podłączenie wodociągów i ścieków to najważniejsze zadanie czekające na właściciela własnego domu. Możesz to zrealizować ekspresowo, solidnie i profesjonalnie, zlecając szambo z wykopem firmowym ekspertom. Zbiorniki na szambo z betonu to współcześnie najkosztowniejsze, lecz również najrozsądniejsze rozwiązanie. Nasze szamba betonowe produkujemy z wykorzystaniem najlepszej klasy surowców. Dzięki temu mogą być odporne na działanie wody, a przez to także szczelne. Szambo odporne na przeciekanie zagwarantuje wygodę użytkowania bez strachu o przedostawanie się nieczystości do ziemi, a tym samym – do wód podziemnych. Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo w trakcie instalowania szamba, dlatego zapewniamy kompleksowe prace polegające na wykonaniu dołu koparką i ustawieniu tam zbiornika, a później zainstalowanie go. Szambo z montażem to jedna z naszych usług. Skonsultuj się z pracownikiem naszej firmy, żeby upewnić się, jakie szambo betonowe byłoby najefektywniejsze dla Twojego domu.

Szamba betonowe Ujście

Producent szamb betonowych Ujście

Przekonaj się, że zbiorniki na szambo betonowe to najkorzystniejsze wyjście na Twojej posesji. Szamba dwukomorowe bezodpływowe pozwalają bakteriom wsypywanym systematycznie do sedesu filtrować części stałe i oczyszczoną wodę kierować bezpośrednio do gruntu. To rozwiązanie pozwala przywrócić część wody do przyrody. Polecamy również specjalne szamba jednokomorowe, które wymagają systematycznego opróżniania ścieków, w zależności od tego, jakiej kubatury jest zbiornik, oraz jak prędko zapełnia się szambo. Ceny naszych produktów są bardzo atrakcyjne – rozpoczynają się już od 1000 zł. Nasz cennik zależy od pojemności szamba i regionu dostawy. To nasze pojemności: 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3. Zazwyczaj inwestorzy wybierają uśrednione pojemności dla wybranej liczby osób w domu. Aby rzadziej wylewać zbiornik, warto kupić szambo dwukomorowe lub większy zbiornik.

Wygodne zbiorniki na deszczówkę

Komfortowe zbiorniki na deszczówkę to rozwiązanie oszczędne i dobre dla środowiska. Zbiorniki betonowe wmontowane w ziemię pomagają gromadzić wodę opadową podczas ulewy i trzymać ją na okres suszy. Dbając o środowisko warto zbudować zbiornik betonowy, który będzie działał aż kilkaset lat! Umożliwia ciągły dostęp do wody opadowej i czerpanie jej przy pomocy kurka lub szlaucha. Nasze tanie zbiorniki to prosty patent na to, żeby podlewać własne kwiaty darmową wodą albo myć samochód. Zapewniamy najwyższą jakość produktów i prac, polegając na wieloletnim doświadczeniu oraz znajomości realnych potrzeb naszych nabywców. Zleć nam szambo z wykopem i używaj kanalizacji swobodnie!