Szamba betonowe Wągrowiec

Posiadanie domu łączy się z koniecznością podłączenia do sieci kanalizacyjnej, lub wykopania swojego zbiornika bezodpływowego. Współcześnie największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Nasi klienci kupują je, gdyż są one szczelne i tanie. Jednorazowa inwestycja w szambo z wykopem to pewność dziesiątek lat bezawaryjnego użytkowania. Szambo betonowe wykonane z gęstego betonu uniemożliwia przedostawanie się zawartości do gruntu, oraz wód gruntowych do wnętrza zbiornika. Szambo przelewowe bezodpływowe należy systematycznie wypompowywać przez profesjonalną firmę wywozową. Należy wiedzieć, że wypompowywanie ścieków na podwórko jest zagrożone grzywną. Najrozsądniejszym wyjściem będzie zlecenie wykopania zbiornika o prawidłowej pojemności, które nie potrzebuje zbyt częstego wywożenia, jest przyjazne środowisku i niedrogie. Oferujemy jako producent szamb pełne wsparcie w zakresie dopasowania najlepszego rozwiązania. Trudnimy się także wyrobem prefabrykatów, dowiezieniem na miejsce, wykopaniem dołu i instalacją. Otrzymasz u nas odpowiednie wsparcie.

Szamba betonowe Wągrowiec

Szambo z koparką Wągrowiec

Wiemy, że budowa domu to ogromna sprawa. Trudno jest wśród mnóstwa nowoczesnych technologii zakupić najbardziej odpowiedni. Kłopotliwe bywa również zatrudnienie profesjonalnej firmy usługowej do różnych prac. Dlatego proponujemy naszym klientom szambo z montażem – ofertę dostosowaną do współczesnych potrzeb. Przy pomocy własnych środków transportu dostarczamy zbiornik na posesję, koparką wykonujemy wykop i umieszczamy tam komorę. Instalacja trwa do kilkudziesięciu godzin. Nie przeciągasz innych czynności i możesz szybko przejść do ich robienia. Cennik naszych usług zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wielkości. Najczęściej klienci kupują zbiorniki betonowe o pojemności 8-12 m3. To właściwy wybór w sytuacji 4-5-osobowego gospodarstwa domowego. Przy zamawianiu szamba należy wziąć pod uwagę nie tylko obecną liczebność domowników, lecz także planowane powiększenie rodziny, bo zbiorniki na szambo z betonu kupuje się raz na kilkadziesiąt lat!

Nie tylko zbiornik betonowy na szambo

Polecamy przy wykopie zbiornika na ścieki zbudować również zbiornik na deszczówkę. Wykonany z betonu i wkopany pod ziemią w trakcie kopania szamba, okaże się oszczędniejszą inicjatywą. Wykop zrobi nasza koparka, bez potrzeby rujnowania trawnika w przyszłości. Zbiorniki na deszczówkę zrobione tanio przez naszą firmę pozwolą na zbieranie deszczówki z rynien budynku i przechowywanie jej w szczelnym pojemniku. Podczas upalnego lata tę deszczówkę używa się do pielęgnowania warzyw, które potrzebują wtedy wody do wzrostu. Deszczówka to całkowicie darmowe zasoby, które możesz wykorzystać także do mycia auta czy chodnika. Zachęcamy do rozmowy – z przyjemnością podpowiemy jak kupić odpowiednie zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę.